برج آرتیمان زعفرانیه

کلمه آرتیمان در زبان پهلوی و پارسی باستانی به معنای خانه مقدس می باشد. برج آرتیمان در زعفرانیه خیابان ماکوئی پور جنوبی و در مقابل برج بهشت واقع شده است. این بنا توسط مالک قبلی زمین آقای بصیری طراحی و تا مراحلی از ساخت و ساز جلو رفته بود که به دلایلی پروژه طی چندین سال متوقف شده بود که گروه ساختمانی لوتوس وارد این پروژه شد و برج را با بهترین کیفیت و منابع درحال حاضرآماده تحویل شده است. برج آرتیمان از شرق به رودخانه و پارک ولنجک که دارای فضای سبز و پیاده روی خوبی در منطقه دارد می رسد. برج آرتیمان به جهت طراحی مدرن و ساخت با کیفیت متریال و مصالح روز دنیا مورد استقبال خریداران قرار گرفته است.

طراح و معمار این ساختمان آقای مهندس مجیدی می باشد که ایشان از معماران مطرح در حوزه آکادمی و در حوزه اجرا می باشد. آقای مهندس مجیدی در سال 2013 عضو هیات داوران سیزدهمین جایزه ملی معماری بودند.

مساحت زمین برج آرتیمان حدود 5200 متر مربع می باشد. که دارای 20 طبقه می باشد که 15 طبقه را واحدهای مسکونی و 5 طبقه را مشاعات در نظر گرفته اند.

این مجموعه دارای 21000 متر مربع مشاعات و 20000 متر مربع مساحت بنای مفید می باشد، مساحت واحد های برج آرتیمان به شرح زیر می باشد:

1 – از طبقه 1 تا طبقه 9 در هر طبقه 5 واحد آپارتمان وجود دارد که هر یک از آپارتمان ها حدود 250 متر مربع می باشد.

2 – از طبقه 10 تا طبقه 13 در هر طبقه 3 و 4 واحد آپارتمان از 250 متر تا 700 متر مربع می باشد.

3 – در طبقه 13 تا 15 نیز پنت هاوس های مجموعه آپارتمان ساخته شده اند.

 
 

 

 

برج آرتیمان دارای لابی وسیع و باشکوهی است که در طبقه همکف برج قرار گرفته است. سایر امکانات رفاهی برج نیز کارواش، سالن اجتماعات و کارواش و فضای Roofgarden در پشت بام که دارای 3 فضای تفکیک شده است تا همزمان 3 واحد از ساکنین بدون اختلال از فضای سبز پشت بام تا چشم انداز 360 درجه بدون مشرف از آن استفاده نمایند.

می توان به رستوران و کافی شاپ در لابی، واحد موسیقی، سالن ماساژ، و مسیر پیاده روی در فضای سبز برج نیز اشاره کردیم. سالن بولینگ و بیلیارد، زمین تنیس و اسکواش، سالن فوتبال و والیبال و بسکتبال نیز از امکانات ورزشی این برج به حساب می آید.

در اسفند ماه 1402 شرکت لوتوس اقدام به معرفی یکی از شرکت های تابع خود در زمینه نگهداری مدیریت ساختمان نمود و افراد زیادی که در حوزه ساختمان فعال بودند در فضای لابی و کافی شاپ به صورت بسیار لوکس و حرفه ای از مدعوین پذیرایی شد.

و یکی از واحد های 380 متری به صورت مبله به نمایش درآمد.

قیمت آپارتمان نوساز در خیابان ماکوئی پور متری حدود از حدود متری 450 میلیون تومان شروع می شود.

قیمت اعلامی آپارتمان های برج آرتیمان نیز در طبقات 450 میلیون تومان می باشد و در مقایسه با برج های دیگر قیمت مناسبی دارد. در صورت تمایل از بازدید از این ساختمان جهت رهن و اجاره و یا خرید آپارتمان با شماره تلفن 09126980985 و 02122422424 آقای وحید مقدم تماس بگیرید.

دیدگاه بگذارید