برج چناران پارک

برج چناران پارک

این برج یکی از لوکس ترین، برج های ساخته شده در منطقه فرشته و الهیه می باشد که در یکی  از گرانترین خیابان های این محله، خیابان چناران  پلاک 5 واقع شده است.

مشخصات و مساحت برج

چناران پارک در زمینی، به مساحت تقریبی 8000 متر مربع ساخته شده است که 5000 متر از آن به فضای سبز، مسیر پیاده روی، آبشارهای کوچک و پیست دوچرخه سواری اختصاص داده شده است.

این برج 15 طبقه مسکونی می باشد که واحد های احداثی در آن 270 متر، 330 متر و 550 متر مربع است که این واحد ها ( 550 متر ) دارای تراس 150 متری است.

همچنین یک پنت هاوس 1000 متری نیز ذر این مجموعه وجود دارد.

سازنده و معمار این ساختمان

مالک زمین و سازنده این برج حاج آقا بحری و خانم بحری بودند که این برج با طراحی دو نفر از معماران قابل و توانمند آقایان مهندس فرزاد دلیری و امید غلامپور ساخته شد.

تلفیقی از معماری سنتی ایرانی و معماری مدرن در این پروژه اثر ماندگاری از این تیم بر جای گذاشته است.

امکانات موجود در این ساختمان

در این ساختمان لابی بزرگ در نظر گرفته شده است که در نوع خود کم نظیر است.

آشپزخانه مرکزی موجود در برج امکان دیگری است برای رفاه ساکنین و در صورتی که ساکنین چناران پارک نیاز به تهیه غذا برای مجالس و مهمانی های خود را داشته باشند امکان تهیه آن با بهترین کیفیت در این فضا وجود دارد.

کارواش اتومبیل، یکی دیگر از امکانات موجود در این ساختمان است. سالن ورزشی با کلیه لوازم مورد نیاز برای ورزش که از برند برتر تجهیزات ورزشی دنیا تهیه و تجهیز شده است یکی دیگر از امکانات این برج است.

قیمت چناران پارک

در مورد قیمت خرید و فروش  چناران پارک در خرداد 1403 می توان گفت از متری 400 میلیون تومان به بالا است و طبیعی است هر چقدر طبقه بالاتر باشد به همان میزان قیمت نیز گرانتر شود. در اجاره بها نیز به طور مثال واحدهای 270 متری از مبلغ رهن حدود 12 تا 15 میلیارد تومان قابل تبدیل شروع می شود.

جمع بندی چناران پارک

این برج در تقاطع خیابان فرشته، خیابان چناران، تقاطع سروستان پلاک 5 واقع شده است. زمین این مجموعه حدود 8000 متر مربع می باشد که حدود 5000 متر از آن فضای سبز و مسیر پیاده روی است.

معماران این برج مهندس فرزاد دلیری و مهندس بهزاد غلامپور می باشند که ایشان مغماران قابل و شناخته شده ای در حوزه صنعت ساختمان می باشند. این بنا یکی از لوکس ترین ساختمان های منطقه فرشته و الهیه است و همواره متقاضیان زیادی را برای خرید و همچنین اجاره در این منطقه را به خود جذب می کند.

امکانات و خدمات منحصر به فرد چناران پارک موجب راحتی و امنیت و آرامش ساکنین این برج شده است. سالن اجتماعات، سینما و رستوران نیز یکی دیگر از امکانات این ساختمان لوکس است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و بازدید از این ساختمان با همکار ما آقای توحید تقی زاده در املاک ساسان در زعفرانیه آصف تماس حاصل نمایید.

02122422424

09387830325

دیدگاه بگذارید